Fundamenty to podstawa każdej budowli. Ich tworzenie zajmuje niezwykle dużo czasu. Tym bardziej, jeśli wykorzystuje się do pracy tradycyjne metody oraz narzędzia. Współcześnie istnieje wiele metod, które pozwalają na przyspieszenie prac. Jednak to właśnie najnowocześniejsze systemy Tassu, które znajdą Państwo w naszym sklepie, umożliwiają skrócenie czasu wykonywania inwestycji w nieporównywalny sposób. To przyspieszanie budowli umożliwia liczne oszczędności. Nie tylko poprzez angażowanie mniejszej liczby pracowników, ale również zmniejszenie liczby wykorzystywanych narzędzi oraz materiałów. Ławy fundamentowe Tassu to innowacyjne systemy, które zapewniają szybkość pracy oraz odpowiednią trwałość. Ławy są bardzo lekkie, dzięki czemu można ograniczyć liczbę pracowników, którzy biorą udział w montażu. Konstrukcja form wyróżnia się łatwością w tworzeniu ław fundamentowych. Wybierając ten produkt z naszego sklepu internetowego mają Państwo pewność wysokiej jakości. Do prac nie trzeba wykorzystywać wielu narzędzi ręcznych czy automatycznych. Wystarczy jedynie mieć na wyposażeniu nożyce do stali, klucze zbrojarskie oraz drut wiązałkowy.

Materiały do ławy fundamentowej

Materiały do ławy fundamentowej mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym – oferujemy mnóstwo produktów do budowy, w tym znajdują się gotowe szalunki fundamentowe. Posiadają podstawowe uzbrojenie, co dodatkowo przyspiesza tworzenie fundamentów. W razie potrzeb zbrojenie można uzupełnić dodatkowym. Można je wykorzystywać zarówno do budowy domu, hali produkcyjnej oraz magazynowej, jak i wielu innych rodzajów budynków. Dzięki gotowym ławom fundamentowym mogą Państwo stworzyć fundament każdego budynku w o wiele szybszy sposób, niż w tradycyjnym budownictwie. To znacznie usprawnia wykonywanie prac budowlanych i szybką realizację inwestycji. Materiały do ławy fundamentowej z naszego sklepu online można zalać betonem i pozostawić na miejscu inwestycji.

Szalunek ławy fundamentowe

Szalunki, które znajdują się w naszym sklepie online pozwalają na optymalizację kosztów inwestycji. Nie trzeba ich demontować po wykonaniu fundamentów. Szalunek, ławy fundamentowe oraz inne elementy znajdujące się w naszej ofercie to minimalizacja czasu i kosztów pracy. Montaż szalunków jest bardzo szybki, dzięki czemu zalanie betonem ław fundamentowych może odbyć się bardzo szybko po rozpoczęciu prac. W naszym sklepie online znajdą Państwo ławy fundamentowe o różnorodnych rozmiarach, które można niezwykle łatwo dostosować do projektu budowlanego. Wśród produktów są szalunki pod ławy fundamentowe, za pomocą których można skrócić czas szalowania i wykonać całość prac z tym związanych nawet o 80% szybciej. Oferujemy różnorodne szerokości i wysokości szalunków pod ławy fundamentowe. Wysokości szalunków ław fundamentowych z naszego sklepu to: 300 mm, 400 mm, 500 mm. Szerokości szalunków, jakie proponujemy to: 400 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm. Poza ławami fundamentowymi kupią Państwo w naszym sklepie również liczne akcesoria oraz narzędzia do pracy.

Zapraszamy do kontaktu.